Výběrovka na ztužidla

Vše co se týká truhlářského řemesla.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Výběrovka na ztužidla

Příspěvek od werdio »

Ahoj,
budu obnovovat svěrkový park resp. komplet novej.
(pár ČSSR modrých nechám, zbytek kontejner)

Počítám cca
10x 300x100
10x 600x150
10x 1000x150
6x 600x250

Na extra délky mám Bessey 3/4 pipe clamp

Máte tipa na dobrý (nechci klasiku modrý)
Bessey samo favorit, ale přeci jen koukám na něco řekněme "míň pod" 40.000 :-)

Díky za tipy :-)
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Výběrovka na ztužidla

Příspěvek od mari_001 »

Co ti na to mám napsat :D Tak jedině modré ale od yourku. A nechceš to obmněnovat postupně a fakt si koupit bessey? Poznal jsem teď docela férového obchodáka... mylsím si že by na velkou objednávku udělal slevu;)
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: Výběrovka na ztužidla

Příspěvek od Tim »

Ahoj Werdio,

nešetři a kup besey ,z jinejma budeš celoživotně nasr...j.koukni tady http://cz.feldershop.com/cs/cz/D-lna/Sv-rky/ dost u nich kupuju. ke konci roku mívají na tohle zboží vánoční slevy a nebo schachermayer taky na ně mívají velký slevy
koukám ,že jsi se do toho letos obul.
Tim
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Výběrovka na ztužidla

Příspěvek od werdio »

Díky chlapci...tak jo, chci to koupit anblok, prověřim možnost ceny při tom množství, u odkazu co jste poslali..
Dotaz, dnes jsem v bauhausu koukal na Bessey ale s gumovým gripem, je tam nějaký rozdíl v kvalitě oproti klasickému provedení (červená dřevěná rukojeť) ?
Jinak v tom Bauhausu byly o cca 200 kila levnější oproti webu (co jsem koukal)

Mám před koncem roku vyhazovací z kapsy :-) Pod jehličí nic nedostanu, tak si dělám radost sám...ale musim se trochu šetřit, bo musim koupit egalizačku, stůj co stůj a to už, jak víme, je o pořádných bankovkách :-)
Naposledy upravil(a) werdio dne 07 lis 2016, 22:32, celkem upraveno 1 x.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Výběrovka na ztužidla

Příspěvek od werdio »

čoveče Time, na tom Felderu to vypadá na ok cenovku :-)
miru01
Příspěvky: 339
Registrován: 31 říj 2013, 12:05
Bydliště: Tábor

Re: Výběrovka na ztužidla

Příspěvek od miru01 »

Vím, že chceš koupit odlitkové. Ale obecný dotaz, mari ve svém videu uvádí, že dnešní modré jsou nekvalitní. Mám modré ocelové od metalkovu, pravda kupované před již před pár lety a nemohu si na ně nijak stěžovat, když se utáhne tak opravdu drží, nepruží, spokojenost, větší váha mi absolutně nevadí. Pak mám zde již několikrát řešené mizerné z unimaxu a trubkové čínské 1/2", ty jsou ok na spárovky.
Kupoval jste někdo v poslední době klasické modré, ocelové, kvalita se změnila?
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Výběrovka na ztužidla

Příspěvek od truvan »

werdio
a co motorka??
na brusce si nezajezdíš ;)
Míru zdar
práci čest
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Výběrovka na ztužidla

Příspěvek od mari_001 »

Já jsem kupoval, nevím od jaké firmy, a byl jsem opravdu zklamanej, další nevýhodu kterou vidím na modrejch je ten oblouk... několikrát (když jsem stahoval v jednom) tak jsem si urval hranu jak mě vyložení posjelo:(. Ta váha na metrové svěrce, když děláš sám a děláš s tím celý den, je taky sakra znát;)

Nevím jak je cena s tou gumovou ale já bych ji nechtěl, není to ono (dřevo je dřevo) ;)
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Výběrovka na ztužidla

Příspěvek od werdio »

modrý mám jak jsem psal z dob útlaku, na bejka jsou super, ale na korpusy a pod. se mi líp pracuje s těmi odlitky
JInka jsem koukal ještě Ebay, ztužidla si člověk nepomůže, ale knechty/pimpovky i od Bessey se sakra vyplatí koupi v UK, cena takřka poloviční, doprava snesitelná
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběrovka na ztužidla

Příspěvek od Petr »

Ahoj,
mi jsme koupily asi před dvěma lety do firmy celou hromadu modrých stužidel asi za cca 25 tis. a na eshopu na fotkách vypadaly jako ty kvalitní komoušské poctivé, ale ve skutečnosti nám přišly nekvalitně natřené a blbě konstrukčně svařené (má tam být velký nýt aby se to mohlo zasekávat při dotahování) takže při dotahování to pořád klouzalo. No obratem jsme je vracely a trvalo to cca 3 týdny a musel je šéf zavést osobně do Brna jinak by se jich asi nezbavil. Tak jsme vzali ty lehčí z unimaxu co vypadají jako bessiny, ale už do něj hustím, že příště jedině bessey. :mrgreen:
ピーター 大工
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů