srovnávačka,štoska,torzo

Zde můžete nabízet či poptávat různé nástroje nebo vybavení do dílen. Lze také nabídnout či poptávat práci, aby se rozvíjelo české řemeslo.
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: srovnávačka,štoska,torzo

Příspěvek od mari_001 »

Kde najdeme pravidla? Hledal jsem to a nic. Děkuji
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
miru01
Příspěvky: 339
Registrován: 31 říj 2013, 12:05
Bydliště: Tábor

Re: srovnávačka,štoska,torzo

Příspěvek od miru01 »

Toto fórum žádná pravidla stanovená nemá... To je jen přání zakladatele tohoto vlákna, přitom sám si s pravidly slušné komunikace na fóru moc hlavu neláme :?
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: srovnávačka,štoska,torzo

Příspěvek od truvan »

ty pravidla jsou zkopírovaná z jiného fora o uplně jiném oboru,
absolutně se pleteš nejsem zastánce tvrdých psaných pravidel,jde mě spíš o elementární základy slušnosti,a morálku,každá svoboda končí tam kde začíná svoboda toho druhého,
jen by mne zajímala Tvoje reakce kdyby si něco prodával tady na bazaru a někdo by Ti tam psal přísery o ceně a o tom zboží,k tomu opravdu sekce bazar není určená,a kdo to nepochopil
tak se musím omluvit že to napíšu ....tak to je idiot!!!
Míru zdar
práci čest
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: srovnávačka,štoska,torzo

Příspěvek od truvan »

Miru-OO
ehm
zajímal by mne konkrétní příklad moji neslušné komunikace(podle čeho si dospěl k tomuto závěru??)
myslím tím konkrétně.
(abych pravdu řekl, hodně by mne překvapilo kdyby si svuj názor obhájil spíš očekávám reakci že Ti to za to nestojí případně že nemáš čas na blbosti :) tím by myslím bylo jasno.
howgh
Naposledy upravil(a) truvan dne 02 úno 2016, 08:56, celkem upraveno 1 x.
Míru zdar
práci čest
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: srovnávačka,štoska,torzo

Příspěvek od truvan »

Ještě pro upřesnění
Já vůbec neberu Petrovi jeho názor,vubec proti němu nic nemám,jen si myslím že to patřilo
do soukromé zprávy nic víc nic míň.
toť celý problém :D

A ještě douška:
charaktery lidí se nepoznají když všechno funguje a při vzájemném poplácávání,charakter vyplave
až když jde z tenkejch do tlustejch,až když se všecho sere,až když sou problémy .....až.

A ještě jedna:
ať se to může jevit všelijak,tak mi opravdu nejde o masírování ega,
jde mi o cestu dřeva a o to jak to tady bude vypadat
svých starostí mám dost,a nikoho tady osobně neznám,
nepotřebuju si tady honit triko,všechno co sem tady napsal a zveřejnil bylo vedeno nezištnými důvody jen z lásky k řemeslu a radosti ze sdílení se stejně smýšlejícími lidmi.
jsem už dost starý na to aby mne od této radosti odradili lidi kterým evidentně ležím v žaludku
není člověk ten co by se zavděčil všem. ;)
popravdě nechápu pohnutky těch pár lidí co se do mne navážejí, je mi to k smíchu
a zároveň je i trochu lituji.
Naposledy upravil(a) truvan dne 02 úno 2016, 10:12, celkem upraveno 1 x.
Míru zdar
práci čest
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: srovnávačka,štoska,torzo

Příspěvek od werdio »

myslím že největší sprosťák jsem tu já :-D slovo prdel, na hovno a pod. je mi celkem vlastní, ale jsme tady chlapi (na jednu vyjímku), tak snad mě berete s rezervou :-)
Ad štoska... pro mě to není, ale myslim že ukázana platí...pokud má někdo motor, může mu dělat radost..kor ta délka..a pokud je to dobře svařený a rovný plotny, proč ne...
Hans
Příspěvky: 961
Registrován: 30 dub 2013, 16:12

Re: srovnávačka,štoska,torzo

Příspěvek od Hans »

Truvane, klid, praskne ti žilka :-)

Chováš se nevhodně teď už skoro furt. Nevím co se ti děje v životě, ale prosím, nepřenášej to sem. Je zbytečný po někom chtít aby to konkrétně jmenoval, je to už skoro každej tvůj příspěvek.

Jak já to vidím:
Na věcnou otázku má být jen věcná odpověď a nic víc. Cancy rádoby o životě či ksichty na měření schodiště laserem jsou mimo mísu a ano, ničí fórum. Před radou není nutno tazatele ponížit, nemyslíš?
Tazatel není povinen se řídit obdrženou radou a odpovídající nemá důvod se proto na něj zlobit a třikrát opakovat např. že jedině úhelník Vogel je ten nejlepší na světě.
NIKDO není na fóru nejvyšší arbitr. K tomu nezakládá ani věk, ani praxe, ani osobní drzost. Což je jinak velmi rozšířený omyl.

Pokud tohle spolu s Timem a zdá se že nově i s werdiem nepochopíte, spolehlivě to tu zničíte a zůstanete si tu diskutovat leda vy tři. Jestli se takhle projevuje láska k fóru, pak su čínskej bůh srandy.

A Truvane, dobře víš, že já se do osobních výpadů nepouštím, ale na tohle jsem se už opravdu nemohl dívat. A pokud tady prodáváš krám a vadí ti, že to někdo odhalí, no tak holt krám neprodávej. To je jak když zloděj křičí "chyťte zloděje."

Honza
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: srovnávačka,štoska,torzo

Příspěvek od truvan »

nemohu reagovat jinak než :D
o žilku strach mám,ale rozhodně ne v souvislosti s tímto forem.
tvoje konkrétní sdělení že se chovám nevhodně ani nebudu komentovat,
ten krám jak píšeš není můj,to jsem tad psal,a to jestli někdo odhalí nebo neodhalí z fotky že to je krám taky nekomentuji,ani sem nepsal že by nemohl mít takový názor!
jde o to a budu se opakovat dokud to ani Ty nepochopíš,že to patřilo do soukromé zprávy,musím plácat o životě a o slušnosti,protože hromada lidí o tom nemá ani páru,a já mám lidi rád at sou černý nebo fialový,hloupí nebo chytrý.....jestliže Tě to vytáčí doporučím Ti aby sis mě bloknul v nastavení fora,vubec přeci nemusíš to moje plácání číst
ALE MĚ TO NĚKDY TAK STRAŠNĚ BAVÍ !!!
A jestli tady zustane jenom Tim Werdio... a Petr nebo Pavel tak je mi to šuma fuk, hlavně že si pěkně pokecám s lidma co vědí co mluví a proč to mluví,a vědí co dělají a umí u práce přemýšlet ;)
Tvůj názor že tady předvádím jen cancání Ti neberu o tom je ta svoboda, ale s tou si hromada lidí nedokáže poradit :)zas ukázkovej canc ja jestli nevysvětlím jak si s ní poradit tak sem špatnej a chovám se nevhodně že ???
Míru zdar
práci čest
Pepan
Příspěvky: 288
Registrován: 13 pro 2015, 18:18
Bydliště: Praha-Západ

Re: srovnávačka,štoska,torzo

Příspěvek od Pepan »

Truvane, tvůj příspěvek na mě působí, jak vystřižen z diskuze na elektrika.cz. Tam je to samý odborník, navzájem si tam drbou ego a laik by podle nich neměl mít ani právo strčit rychlovarku do zásuvky. Když se tam nějaký chudák zeptá, jaký potřebuje kabel k míchačce, tak dostane sodu co si dovoluje dělat kabel bez vyhlášky a trojitý revize.

Doufám, že tady to nebude stejné! :(
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: srovnávačka,štoska,torzo

Příspěvek od werdio »

chlapci klid ... truvan něco prodává, nakrklo ho, že to někdo haní..no, chápu to , i když nemusel kolem toho dělat ten tiátr , že jo truvane!
Nelíbí se mi to? Okej, tak to nekupuju..neviděl jsem to na živo, neošahal jsem to,okej, tak nemůžu soudit...a když mermomocí chci vyjádřit svůj názor, tak ho podložim, co se mi nelíbí konkrétně a věcně!
Pro Pepana: byl jsi na Svarforum? tam je to taky nejdřív deset věc omlouvání že se ptáš na triviálnost :-D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti