konferenčák

Zde je prostor pro ukázky vašich prací. Prosím fotografie vkládejte max 530 px široké (72dpi).
Odpovědět
radomil
Příspěvky: 109
Registrován: 03 lis 2015, 17:47

konferenčák

Příspěvek od radomil »

jinjang.jpg
jinjang.jpg (105.8 KiB) Zobrazeno 10136 x
Tenhle si takhle někdo přál. Předával jsem ho pánovi a ten říkal: Ten se poved, to bude mít žena radost ... to jste dělal vy? Já že ano. A on, že ten motiv byl jeho nápad :)
10gon.jpg
10gon.jpg (49.64 KiB) Zobrazeno 10136 x
A tenhle jsem si udělal na sklad, abych tam něco měl :) a abych nemíchal tu dvousložkovou spárovačku nadvakrát.
... kdybych jááá byl truhlááářem a měl jeho pííílu ...
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: konferenčák

Příspěvek od Petr »

Ahoj, máš to moc pěkné. Jakou na to používáš tu spárovačku? To je nějaká plastická? Chystám se letos udělat nějaký stolek na terasu a mám tam krabici odřezků s kachliček. Já jsem kdysi taky kombinoval kachličky s rámem na jídelní stůl a tenkrát jsem to zaspároval normální spárovačkoua obvod silikonem. Myslím že ho mají teta dodnes, to už bude aspoň 15 let. ;)
ピーター 大工
radomil
Příspěvky: 109
Registrován: 03 lis 2015, 17:47

Re: konferenčák

Příspěvek od radomil »

Díky Petře, spárovačku mi doporučili Kerapoxy Design od Mapei a obvod silikonem od stejného výrobce, stejný odstín. Kdysi jsem s tím dělal podlahy v koupelnách v dřevostavbě. Funguje to. Nevím, jak je to s pružností té hmoty, pro mě jako laika je tvrdá, ale nezkoušel jsem z ní udělat dlouhý prut a ohýbat ho nebo natahovat ... připomíná mi trochu chemickou kotvu, lepivé blátíčko s jemným písečkem :) ... a tu taky nezlomíš hned, chvíli pruží v té míchací špičce.

Co myslíš? Je ten brouk pod kůrou a někdy pár milimetrů v běli v těch uměle sušených dubových fošnách tím sušícím procesem dostatečně zahuben?
... kdybych jááá byl truhlááářem a měl jeho pííílu ...
Shalom
Příspěvky: 2
Registrován: 10 říj 2016, 09:19

Re: konferenčák

Příspěvek od Shalom »

Ahoj,
tak po letech čtení fóra taky něco přidám. Ten konferák mi připomněl stolek, co jsem dělal pro manželku ke křeslu - na kafe a pletení :).

Dushan
Přílohy
stolek_01.jpg
stolek_01.jpg (72.85 KiB) Zobrazeno 10024 x
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů