Konec starých STANLEYů v Čechách i Evropě?

Hoblíky a vlaštovky - věčné a vděčné téma...
Waclav
Příspěvky: 28
Registrován: 24 zář 2015, 20:32
Bydliště: Český Kras

Re: Konec starých STANLEYů v Čechách i Evropě?

Příspěvek od Waclav »

tomas0712:
ad a) s tím se počítalo
ad b) s tím se počítalo

:-)

Ne ne, ne jako kráva, ale jako čerstvě napasený vůl! Ale kdo ho tahá, nemusí nutně volem býti :-). Mě ta váha vyhovuje, někomu ne. Chce to lehce jiný grif a pak tu váhu oceníte. A ta váha je 4,4 (dnes stejný Lie-Nielsen 4,5 kg).

Cena tajná není (uvádím jen pro informaci, nikoliv k diskusi :-) ):
celkem $233
z toho:
- Shipping $46
- Import charges $37

Rozbalím, nabrousím a jdu si hrát s veteránem do dílny. Nový Lie-Nielsen No. 8 stojí kolem 15 000,- (Veritas No. 8 nedělá, protože v Kanadě mají rozum :-) )

Tož!
Waclav
Příspěvky: 28
Registrován: 24 zář 2015, 20:32
Bydliště: Český Kras

Re: Konec starých STANLEYů v Čechách i Evropě?

Příspěvek od Waclav »

... tak to mi porkno podrž - všechno jinak...

Ptal jsem se teď po čase prodejce, zda mu přeci jenom ty Stanleye nevrátili, a odepsal mi, že nevrátili, ale že vrátili peníze nejen mě, ale i jemu plnou cenu za hoblíky, za kterou mi je prodal!
Rozum stojí, ale hlavně, že mě moje prachy leží na kartě zpátky, a i jeho.
Asi to chápu tak, že to takhle funguje ale jen přes eBay, protože to má eBay pojištěný. Jednadvacaté století vítej! :-)

"It is not the post office who kept the planes. It is a shipping service that eBay uses. I mail the package via the post office to them and they take care of all the paperwork and send it on to the person it is addressed to. This shipping service kept both of the planes, they returned your money back to you and returned the money back to me. They must have some kind of insurance because in a matter of speaking they paid twice for the planes, once to you and once to me. How anyone can make money doing that, I have no idea. But no, I did not get the planes back and never will. Thanks for asking."

Tož!
w.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host