Cesta dřeva je mrtvá?

Vše co se týká truhlářského řemesla.
Modřín
Příspěvky: 103
Registrován: 11 lis 2019, 08:19

Re: Cesta dřeva je mrtvá?

Příspěvek od Modřín »

witt píše: 31 bře 2022, 18:39
Hans píše: 30 bře 2022, 14:32 ...naše debaty o pilách a hoblovkách asi ne vždy vedou k nákupu v místním e-shopu....
Tohle už jsem si kolikrát říkal, že se tady postupem času začaly řešit úplně jiné věci, než se zde prodávají, a tím pádem motivace správce nemusí být úplně nejvyšší.
Mno, jenže ona taky nabídka shopu není nijak rozsáhlá a obrátkového sortimentu je v ní poměrně málo. Teď sem třeba koukal, že se to mírně zlepšilo (myslim japonský dláta a koženej obal na pilu), ale když to vezmu z pohledu někoho, kdo má hoblíky a dláta, tak si tu prostě nemam co koupit, protože potřebuju věci na ostření, kde mam zrovna celkem spotřebu, ale jsem zvyklej na něco, co mi vyhovuje a to tady neprodávají a pak v zásadě jen dřevo a ty povrchovky.
witt
Příspěvky: 240
Registrován: 19 dub 2020, 12:18

Re: Cesta dřeva je mrtvá?

Příspěvek od witt »

Když už jsme v té "zpětné vazbě", tak se rovnou přiznám, že se zdejšímu e-shopu vyhýbám, jak čert kříži. Nakoupil jsem snad jen dvakrát. Strašně mě štve ta "jejich" doprava - GLS. Je to naprosto neuživatelské, konkrétně: drahé, síť ukládacích míst oproti Zásilkovně či PPL řídká a domluva s kurýry špatná. V oblasti B2B je možná GLS funkční, ale na B2C je to fakt není.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 90 hostů