Veletrh

Vše ostatní, co se nehodí do zadaných témat.
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Veletrh

Příspěvek od mari_001 »

Ahoj,
chystáme se na veletrh v Norinberku https://www.holz-handwerk.de/
nechtěl by jet někdo s náma? Mám 9 místný auto a šábli by jsme se o naftu;)
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Veletrh

Příspěvek od truvan »

:D
Mě byste taky vzali????
:? :?
:ugeek:
Míru zdar
práci čest
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Veletrh

Příspěvek od mari_001 »

Jestli chceš, tak klidně
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Veletrh

Příspěvek od truvan »

:?
děkuji za nabídku ale přenechám místo někomu jinému ;)
veletrh je krásná věc,ale já sháním věci co potřebuju trošku jinak ;)
Míru zdar
práci čest
Pepan
Příspěvky: 288
Registrován: 13 pro 2015, 18:18
Bydliště: Praha-Západ

Re: Veletrh

Příspěvek od Pepan »

mari_001 píše:Jestli chceš, tak klidně
Vzhledem k truvanově povaze, by asi zpátky šel pěšky... :D

Koukal jsem na ty stránky a tam to bude samý průmyslový stroj s nákupkou 500tis a víc. Na aku šroubovák se můžeš podívat v supermarketu.
Proč tam jedeš mari?
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Veletrh

Příspěvek od truvan »

:lol: :lol: :lol:
Míru zdar
práci čest
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Veletrh

Příspěvek od Roman »

Já byl letos na veletrhu dřevostaveb v Praze,co se týče dřevostaveb co mě zajímají,velký kulový.Přehlídka papundeklových stěn v tisíce obměnách.Kamarád si myslel,že tam sežene někoho kdo mu postaví papundeklovej baráček 5x5m,při rozpočtu 200tis.Poslali mu nabídku asi za mega.Já mu říkal,že tudy cesta nevede a chtěl jsem mu postavit malou roubenku 7x5m,sto tisíc dřevo a 100 by mu zbylo na střechu,dveře,štíty atd.Jenže komu není rady,tomu není pomoci.Takže na konec bude bydlet v maringotce asi,no je to taky cesta.Tady v tom světě je všechno na palici,nějaký bungalov výde třeba na 1,7mil a já si za to postavím 17 hrubých staveb roubenky 7x5m.
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Veletrh

Příspěvek od mari_001 »

To není pravda že tam budou jen tak drahé. Spíše mě zajímají novinky a kam se ubírá směr.Ono se to nezdá ale tady na výstavě martinku moc neuvidíš... protože je to drahé, tam budou , né že bych ji kupoval ale spíše poukazuji že ty dražší věci mají hrozně vychytávek a většinou jednoduše řešených a já si hrozně rád usnadnuji práci :) prostě mě to baví a zajímá, ale to mám asi z té školy, jsem sběrač informací...
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Veletrh

Příspěvek od Roman »

Jo je to mazec co se vyrábí za mašiny,ale 200tis za mašinu dá asi málokdo.Když jsem viděl na čem dělá spousta truhlářů,to je bída.Myslím,žetakové výstavy jsou pro běžného smrtelníka uplně k prdu,když si stejně z toho nemá šanci nic koupit.Na okouknutí nějakých trendů,asi dobrý.Tesařina má celkem dost velkou výhodu,nářadí se vejde do malé bedny. :)
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Veletrh

Příspěvek od mari_001 »

No tak co já vím, tak truhláři kterým se daří jsou sakra vybavený... teď jsme se náhodou dostal do truhlárny-> kuchyně na zakázku a měl tam formátku Martin... prej ji má 7 let a jinou by vživotě nekoupil, bylo to dražší ale také nemusí nic řešit a nemusí se bát sámovat 80DB a pak vytáhnout předřeza jet lamino. Kousek odemě vyrábí okna a hodně se jim to rozjelo, formátka altendorf, 4stranka weinig a teď chtěj kupovat CNC. Ale mě jde spíše o maličkosti, například v lysé jsem koukal na sámovací patky na různejch formátkách a zjistil jsem že altendorf a martin to mají řešené nejlépe a tak si takovou nechám vyrobit. Atd. ale hlavně novinky v nástrojích(kotouče, frézy... různé vychytávky, třeba lisy na stahování, je toho hrozně moc a jak jsme byl zklamaný z woodtechu tak doufám že toto naplní mé očekávání:)
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 4 hosti