Webovky

Zde můžete nabízet či poptávat různé nástroje nebo vybavení do dílen. Lze také nabídnout či poptávat práci, aby se rozvíjelo české řemeslo.
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Webovky

Příspěvek od mari_001 »

Nemyslím to špatně, ale já jsem se ptal na webovky, jestli tady někdo takový je co by mi snima pomohl a ty mi naznačuješ že to nepotřebuju a že víceméně nemám na trhu šanci :D
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Webovky

Příspěvek od Roman »

mari_001 píše:Nemyslím to špatně, ale já jsem se ptal na webovky, jestli tady někdo takový je co by mi snima pomohl a ty mi naznačuješ že to nepotřebuju a že víceméně nemám na trhu šanci :D
Jestli jsi na škole,tak bych zkusil rozhodit sít tam.Sem asi zas tolik ajtáků nechodí,ale někdo tady sháněl stránky a někdo mu tam odpovídal,tak to zkus dohledat.Šanci určitě na trhu máš.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Webovky

Příspěvek od werdio »

Mari, na rovinu..chceš web? Zaplat doménu a hosting...na wordpressu si zvol tému, poskládej jak uznáš a máš web!
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Webovky

Příspěvek od Roman »

werdio píše:Mari, na rovinu..chceš web? Zaplat doménu a hosting...na wordpressu si zvol tému, poskládej jak uznáš a máš web!

S někým to je hold těžký,proč to dělat složitě,když to jde jednodušše.Lepší něco než nic.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Webovky

Příspěvek od werdio »

asi tak
můj Wordpress http://pauch.cz
za pár hodin spuštěno...
90% zákazníků mám přes web resp.googel co jim mě nahodí, denně cca 20 náštěv, na to jak flákám
SEO (málo textu, odkazů ...) , tak si myslim na truhlářskej web ok
Když dám na fb kampaň za 300kč tak kolem 100 náštěv
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Webovky

Příspěvek od mari_001 »

No někdo na to má vlohy a někdo ne, už jsme si zkoušel webovky dělat několikrát, už když jsem závodil, pak ještě nějaké věci ve škole a prostě na to nemám buňky. Proto jsem někoho sháněl kdo by mi s tím pomohl. Nic víc
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Webovky

Příspěvek od Roman »

werdio píše:asi tak
můj Wordpress http://pauch.cz
za pár hodin spuštěno...
90% zákazníků mám přes web resp.googel co jim mě nahodí, denně cca 20 náštěv, na to jak flákám
SEO (málo textu, odkazů ...) , tak si myslim na truhlářskej web ok
Když dám na fb kampaň za 300kč tak kolem 100 náštěv
Pěkný stránky.Ten wordpress má statistiku přístupů?Potřeboval bych zvýšit návštěvnost stránek a 20 lidí denně je dobrý.Na fejsu ta kampan za 300 je na jak dlouho.No mě se povedly rozjet na fejsu stránky raketová kamna,to jsem celej já,něco co mě neživí.Nojo tak jsem je hold nechal klukovi co je staví.
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Webovky

Příspěvek od truvan »

týýýý werdi ???
jako variantu máš???
complet?firma? expert?
dík za infooooo :ugeek:
Míru zdar
práci čest
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Webovky

Příspěvek od werdio »

si dáš pod admina na nástěnku "google analytics" a máš přehled o návštěvnosti (i kam chodí).
Fb 300 Kč na 3 dny, dosah cca 5.000 lidí, nic moc, spíš pro srandu...

mám: WordPress 3.9.11 a šablonu Pinboard, víc nevim :-) Podle mě nějakej základ...

Jen co mi nejde, je listování ve fotkách,jen na rozklik (otevřít/zavřít)

Mari, když uděláš video, tak si i ten web spustíš, jsou na to návody, nic velkýho
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Webovky

Příspěvek od Roman »

werdio píše:si dáš pod admina na nástěnku "google analytics" a máš přehled o návštěvnosti (i kam chodí).
Fb 300 Kč na 3 dny, dosah cca 5.000 lidí, nic moc, spíš pro srandu...

mám: WordPress 3.9.11 a šablonu Pinboard, víc nevim :-) Podle mě nějakej základ...

Jen co mi nejde, je listování ve fotkách,jen na rozklik (otevřít/zavřít)

Mari, když uděláš video, tak si i ten web spustíš, jsou na to návody, nic velkýho
Jj ten rozklik,to jsem si říkal,že to určitě neumíš nastavit :D Jen bych ještě zvětšil ty písmena v tý vrchní nabídce,při základním zvětšení na 100 procent to je hrozně mrnavý.Jinak dobrý.Ty konstrukce na ty stolečky si děláš sám?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti