pásová bruska

Zde můžete nabízet či poptávat různé nástroje nebo vybavení do dílen. Lze také nabídnout či poptávat práci, aby se rozvíjelo české řemeslo.
Odpovědět
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

pásová bruska

Příspěvek od truvan »

Vývoj nezastavíš
nabízím pásovou brusku,délka stolu 220 cm l+p chod vestavěné odsávání,
cena včetně nepoužitých pásů 2x80/3x120/1x180/2x220+ všechny ještě dobré ale použité
cca 10ks nevím přesně,
jde o poctivý tovární stroj,všechny zakázky viz.http://jardava.rajce.idnes.cz/Moje_prace/
broušené na této brusce(všechno nemám vyfocené)
koupil sem kalibrační brusku a zápasím s místem,
cena i s pásy 25 000,- bez pásů 22 000,-
PC207092k.jpg
ano mám tu bordel :)
takže tato nabídka je platná pro členy tohoto klubu do konce roku,v případě že se tu nikomu nebude hodit pouštím na bazoš.
PS.jde snadno rozebrat,na atomy,převézt a znouvu složit.
PS II-nebráním se ani případnému barteru v hodnotě 5-7 tis.(nejlépe dřevo ale můžete nabídnout cokoliv jiného)
Mohu nabídnout i přepravu brusky v moji režii.
Míru zdar
práci čest
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: pásová bruska

Příspěvek od truvan »

Tak sem mrknul na Bazoš za kolik se tak prodávaj brusky a dospěl sem k závěru že Vám ji BRUTÁLNĚ ZLEVNÍM !! :) už sem ji tam dal ( za puvodní cenu co mám tady),ale pro kupujícího z cesty dřeva bude
!!!!! CENA 19 900,!!!!!!
.včetně pásů,
Naposledy upravil(a) truvan dne 27 pro 2015, 09:06, celkem upraveno 3 x.
Míru zdar
práci čest
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: pásová bruska

Příspěvek od Tim »

koukám,že děláš v dílně do nového roku pořádek..

taky jsem letos dost věcí co nebyly třeba dal pryč ,nevím jestli to naši dědkové taky dělali ale je jiná doba

hlavně aby byly kšefty

tim
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: pásová bruska

Příspěvek od truvan »

;) jo,potřebuju to v dílně trošku reorganizovat,čeká mě vybourání vrat a zbourání příčky,abych sem ty stroje dostal,největší vstup do dílny jsem měl 150cm a to bych sem tu kalibračku a čtyřstranku(šíře 40cm)nedostal no a hlavně uklidit ty tuny materiálu co sem tady naopíral a poskládal a od té doby na to nesáh :)
to vidím jako největší problem sem totiž děsnej křeček :D
Míru zdar
práci čest
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: pásová bruska

Příspěvek od Tim »

Jo tak to křečkování znám ,asi to je v nás z minulé doby kdy se nedalo nic koupit,ale po pár stěhování jsem to hrubě probral i když už zase mám dílnu docela plnou.
Mám na to takový systém nejprve zkusím co se dá prodat na bazoši a je třeba tam dát všechno a netřídit to podle sebe co by jsi koupil ty protože už dneska vím,že i věci co bych určitě netypoval na prodej našly svého kupce a je to jenom o ceně.A co zbyde vždy rozeberu na tříděné kovy do kovošrotu a dál spoustu věcí rozdám dalším křečkům jen abych se s tím nemusel likvidovat a co zbyde jde do sběrného dvora.No a odřezky co si celý rok dávám na hromadu s tím co kdyby se použily tak koncem roku jdou na pilu a je z nich na týden palivo do kotle v dílně.
Pravidelně se mi stane,že když něco vyhodím tak to druhý den potřebuju a tak hledám jinou improvizaci a začíná to na novo ale takový je život....

tim
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: pásová bruska

Příspěvek od truvan »

joooo.líp bych to nenapsal,mam to uplně stejně :D
Míru zdar
práci čest
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: pásová bruska

Příspěvek od truvan »

truvan píše:Tak sem mrknul na Bazoš za kolik se tak prodávaj brusky a dospěl sem k závěru že Vám ji BRUTÁLNĚ ZLEVNÍM !! :) už sem ji tam dal ( za puvodní cenu co mám tady),ale pro kupujícího z cesty dřeva bude
!!!!! CENA 19 900,!!!!!!
.včetně pásů,
No opravdu mi tady už překáží,pro místní sleva 5000(tzn 14900,-!!!!!za poctivý stroj) když ta bruska odjede do konce příštího
týdne!!! potom tuhle cenu nabídnu taky na bazoši,je furt zapojená
(tahle cena je bez pásů-nových)
dám k tomu všechny použité.
tel.604571522
truvan@truvan.cz

OK ZEPTÁM SE TAKHLE,CHTĚL BY JÍ NĚKDO ZADARMO ???
Míru zdar
práci čest
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti