Digitální knihy

Veškerá literatura, co se týká zpracování dřeva, broušení, řemesel a podobně.
Uživatelský avatar
Martin
Příspěvky: 396
Registrován: 16 bře 2009, 10:57
Bydliště: Trutnov

Digitální knihy

Příspěvek od Martin »

Docela zajímavý projekt.Myslím,že si vybere každý http://www.digibooks.cz/store/digibooks ... /index.htm
Morčez!
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální knihy

Příspěvek od Roman »

Jo supr,taky jsem tuhle stránku náhodou objevil.Pár kousků už tam mám vyhlídnutých.
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální knihy

Příspěvek od Petr »

AHOJ KOLEGOVE, tak toto si opravdu nemuzu nechat pro sebe - nasel jsem zlaty dul !!! :D Aspon pokud jde o PDF knizky o truhlarstvi. Na nasledujicim odkazu je cca 100 knizek ke stazeni pres RapidShere! Je tam i o rezbarstvi, brouseni nastroju, tesarstvi,jak vyrobit drevene kolo v klasickem angl. stylu, stavba kanadskeho srubu, navody, plany, i knizka od Scotta Landise - The Workbench Book. Uz jsem si stahl cca 3 knizky a je to super. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:http://woodworking-books.blogspot.com/2 ... -book.html
ピーター 大工
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální knihy

Příspěvek od Roman »

Čauky Petře.Jsi to schopný stáhnout všechno?Já mám jen připojení přez mobil a k našim kdoví kdy se dostanu a už to tam nemusí být třeba.Mám taky pár zajímavých věcí na výměnu.
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální knihy

Příspěvek od Petr »

Ahoj Romane, ja mam prumernou rychlost stahovani 1243 Mb/s takze uz mam stazeno 25 knizek, jednu knizku stahuju cca 3-5 min. ;) cisteho casu. Az budu mit vsechno, tak to muzu hodit na DVD neni to moc velke. Tak se pak domluvime, myslim ze to stoji za to. :mrgreen:
ピーター 大工
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální knihy

Příspěvek od Roman »

To by bylo supr.Určitě se budu nějakým způsobem revanžovat.Těším se na to jako malej Jarda. :D
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální knihy

Příspěvek od Roman »

Čauky Petře.Jak to vypadá stěmi knížkami?Koukal jsem,že tam jsou i nějaká videa a nějaké programy,ale to už má trochu větší objem. :D
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální knihy

Příspěvek od Petr »

Ahoj Romane, ted jsem nemel moc cas, mam jich stazenych 30 ale asi nebudu stahovat uplne vsechno, protoze jsou tam i casopisy atd... Myslim, ze do konce tydne to zmaknu. ;)
ピーター 大工
r.a.c.e.k
Příspěvky: 60
Registrován: 24 srp 2010, 19:21

Re: Digitální knihy

Příspěvek od r.a.c.e.k »

Ahoj chlapi, stahuju z tohohle http://www.cro-wood.com fora vsechny knizky, planky a navody co tam jsou. Mam premium rapidshare ucet, takze to bude za chvili doma. Je toho hromada.
f.demjan
Příspěvky: 34
Registrován: 07 srp 2014, 05:53
Bydliště: Nováčany, Šemša, Slovensko

Re: Digitální knihy

Příspěvek od f.demjan »

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů