Jak stěhujete stroje?

Vše ostatní, co se nehodí do zadaných témat.
Odpovědět
Pepan
Příspěvky: 288
Registrován: 13 pro 2015, 18:18
Bydliště: Praha-Západ

Jak stěhujete stroje?

Příspěvek od Pepan »

Chlapi,
nemáte nějaký nápad, jak stěhovat těžké stroje bez stěhovací firmy?
Prodejce má většinou mašinu na paletě a naloží jí ještěrkou, ale jak to dostat z přívěsu na místo v dílně?

Zatím mě napadá jen malý portálový jeřáb podle Youtube. :(

Díky
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: Jak stěhujete stroje?

Příspěvek od Tim »

Pepane čtyřikrát jsem se stěhoval ,pokaždé jsme na to byli tři a jeden paleťák,odtahovka s plošinou a pár trubek jako válečky a fošny na podložení a jedna plošina ze silný osb na kolečkách

za tři hodiny nebylo co dělat

V rakousku nám dovezli dýhovací lis přijel řidič sám,sám si na podvozkách vytáhnul starej na rampu novej nakurtoval a strčil hydraulickou rukou dveřma až do dílny a naložil starej na auto,zapojil elektriku a za dvě hoďky bylo hotovo a odpoledne už jsme dýhovali,psal se rok 1990 do té doby jsem nic takovýho neviděl...taky kde?...

tim
honzaj.
Příspěvky: 1
Registrován: 01 říj 2018, 20:12

Re: Jak stěhujete stroje?

Příspěvek od honzaj. »

My jsme tak stěhovali jednou stroj a bohužel to moc nedopadlo :roll: málem nám při nakládaní spadl. Měli jsme to holt špatně vymyšlené, ale podruhé už jsme se k tomu neodvážili a zavolali jsme radši firmu. Doporučuji ty peníze za tu firmu dát, než platit stovky tisíc za nový stroj.
Jirkapolansky
Příspěvky: 1
Registrován: 07 zář 2018, 09:55

Re: Jak stěhujete stroje?

Příspěvek od Jirkapolansky »

Dobrý den.

Co se týče stěhování strojů, tak doporučuji opravdu nějakou kvalitní firmu na stěhování strojů. Obyčejní stěhováci často neví jak na to, a mohou to akorát poškodit.

Za mě mohu doporučit tuto https://machinerymovers.cz/sluzby/stehovani-stroju/
pavelbekr
Příspěvky: 1
Registrován: 15 lis 2021, 19:30

Re: Jak stěhujete stroje?

Příspěvek od pavelbekr »

Zdravím, myslím že bez firmy je dost komplikované stěhovat těžké stroje. My jsme využili služeb: https://stehovanikoruna.cz/stehovani-stroju/ a vyšlo to vcelku levně. Myslím, že se to vyplatí rozhodně víc, než si s tím přidělávat starosti a ještě třeba něco i poničit.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti