kuchyň z masivu

Zde je prostor pro ukázky vašich prací. Prosím fotografie vkládejte max 530 px široké (72dpi).
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: kuchyň z masivu

Příspěvek od Petr »

Ahoj Time,
diky za uznani. Mas pravdu "postizeny" asi jsem, ale jsem za to rad, protoze podobny styl v mem okoli nikdo nevyrabi. Je to tu samy "laminar". I kdyz tento rok jsme meli nejake rustikalni veci a zacina se to zase vracet a lidem se to libi, tak jsem rad ze budu mit hodne prace.
Pokud jde o odhad ceny tvoji prace tak to opravdu nedokazu posoudit, ja jsem na nacenovani uplne drevo. Vzdycky jsem optimista pokud jde o cas prace a nakonec to je 2-3x tolik dlouho. :o Takze ted uz s tim tak nejak kalkuluju a delim cenu na veskery rozepsany material + hodinova sazba, kdyz to vychazi rozumne tak ok, kdyz se mi zda ze je to palka, tak hold musim slevit na hodinove sazbe. Ale jelikoz jsem zamestnany tak tohle nastesti nemusim resit.
Jo a jak jsi psal, ze tu moji skrin bys tady neprodal ani do rakouska, tak to mas asi pravdu, delal jsem ji 6 tydnu a zakaznik zaplatil cca 6 - 7 tis. liber :shock:
ピーター 大工
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: kuchyň z masivu

Příspěvek od werdio »

taky používám rakouský spárky..spokojenost..sakumprdum s povrchovkou a deskou bratru za 12.
Samozřejmě X proměnných, hlavně typ kování a jestli se bude pokračovat v dalších kusech..
Jinak Briwax je top , v tomhle případě si myslim nejlepší povrchovka (vyjma desky)..ani nevim kde se dá u nás běžně sehnat, krom Amazonu
Já si dělám něco podobnýho..lakovej benzín+ terpentýn a včelí + popř.karnaubský vosk(pro vyšší lesk)
Nicméně ty prefabrikáty viz Briwax jsou uživatelsky příjemnější :-)
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: kuchyň z masivu

Příspěvek od werdio »

To Petr: za takovej parádní kus kuchyně , adekvátní cena :-) V Praze je peněz dost a když se dostaneš k "lizu", tak jich do roka vysekneš deset :-D Kolikrát když vidim a slyšim co dali lidi za lamino kuchyň,nechápu...každej sice brečí, že se jim nechtělo dát 200 za kuchyň, ale nakonec dali...
Zrovna teď předělávám postupně kuchyň do L co stála bratru 150 z lamina (a samo s obyč kováním ,no pán nevěděl že v tý ceně by to měl mít v topu od Blumu)..pánovi se po 2 let přestala líbit a chce dřevo..klasika
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: kuchyň z masivu

Příspěvek od Roman »

Lidi jsou pošuci,takový zákazníky bych chtěl.Za 200litrů mám trámy na 2 roubenky 7x5m i s dopravou.
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: kuchyň z masivu

Příspěvek od truvan »

:shock: :shock: :shock:
Míru zdar
práci čest
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: kuchyň z masivu

Příspěvek od werdio »

Oni jsou,jen je oslovit...dobrá web prezentace, trocha Fb kampaně a hlavně si naklonit bytový designéry!!
Jo a v neposlední řadě, být in..oni jsou trochu povrchní, tak jim brnknou do noty :-)
Já tedy kuchyně normálně nedělám, ale vim, že (aspoň v Praze) největší investice po stavbě jde do kuchyně, já jen paběrkuji na stolech apod :-)
...ale zase do stolu dají i 20...trocha příběhu, jak nakupuji a vybírám dřevo na pile, vše přírodní atd.
Lze prodat i stůl vyrobený ze "sněholamu", už jsem taky dělal...tolik zim z polí, co to přežilo :-D
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: kuchyň z masivu

Příspěvek od Tim »

Ahojky ,

tak jsem byl dneska namontovat další části kuchyně ze smrkového masivu

tim
Přílohy
IMG_0860.JPG
IMG_0860.JPG (82.5 KiB) Zobrazeno 18277 x
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: kuchyň z masivu

Příspěvek od Petr »

Ahoj Time,
mooc pěkné - tvoje práce je špičková o tom žádná, ale ty spotřebiče, ty to prostě zabíjejí. :mrgreen:
Aspon ten odsavač kdyby byl rustikál ale toto bych tam nedal ani omylem.
ピーター 大工
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: kuchyň z masivu

Příspěvek od Tim »

Ahoj Petře,
díky za pochvalu,ale jak už jsem tu psal dříve všechno si řídí zákazník,je tam spousta věcí ,který bych dělal jinak ale on platí tak i poroučí třeba ty spotřebiče ve zdi absolutně nepřístupný nic s tím nenadělám,např doteď ještě neví jak bude vypadat horní část kuchyně ....
tim
JanB
Příspěvky: 450
Registrován: 05 črc 2012, 19:29
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: kuchyň z masivu

Příspěvek od JanB »

Pravda, jako celek to působí trochu divoce, ale myslím, že k tomu přispívá i to, že je to neupravené dřevo hodně světlé. Až tam bude nějaká tmavší povrchovka, tak bych řekl, že se to trochu sjednotí. I když asi ne úplně :-)

Každopádně, skříňky jsou pěkné a jsem zvědavý na pokračování, jak to celé nakonec dopadne :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů