Dubová skříňka

Zde je prostor pro ukázky vašich prací. Prosím fotografie vkládejte max 530 px široké (72dpi).
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Dubová skříňka

Příspěvek od mari_001 »

Moc děkuji,
už jsem to měl rozjednané s JValikem tak na Pepanův popud je tu beta verze;)
https://www.youtube.com/watch?v=lpOKE2XlzAA
je to jen pokus tak uvidíme.
Zvuk budete muset ještě chvilku snášet v tak blbé kvalitě, veškeré peníze jdou do dilny:)
Ale nějak jste mě do toho nadchly, takže začínám pracovat na scénáři k dalšímu videu a snad se už nebudu zakoktávat, kdybych nedělal na videu na strojích, dal bych sklenku bílého a to by jste něco slyšeli:D
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
Hans
Příspěvky: 961
Registrován: 30 dub 2013, 16:12

Re: Dubová skříňka

Příspěvek od Hans »

... a já se rovnou omlouvám za svoji hotentotskou angličtinu. Vězte že mari je v tom docela nevinně :-)

Honza
JanB
Příspěvky: 450
Registrován: 05 črc 2012, 19:29
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Dubová skříňka

Příspěvek od JanB »

Já myslím, že je to výborný.
Pepan
Příspěvky: 288
Registrován: 13 pro 2015, 18:18
Bydliště: Praha-Západ

Re: Dubová skříňka

Příspěvek od Pepan »

Kouknul jsem na všechny videa a super. Ale ten mikrofon by tomu dal jiný rozměr. Ty 2tis. bych do něj vrazil, jestli chceš fakt točit. :)

Jinak Mari, lodní kontejnery nepromrzají, jestli se bojíš o kvalitu toho Titlebondu. :) Kontejnery jsou na loď skládané podle obsahu, aby byly dodrženy podmínky přepravy.
Jinak nevím jak komu, ale mě Ponal vždycky strašně pěnil.
stefanos689
Příspěvky: 123
Registrován: 19 pro 2013, 22:46
Bydliště: Lednice (okr. Breclav)

Re: Dubová skříňka

Příspěvek od stefanos689 »

Video je perfektni a zadne koktani jsem tam neslysel:)
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Dubová skříňka

Příspěvek od mari_001 »

S tím mikrofonem uvidíme na konci měsíci až vše zase poplatím.
S těmi kontejnery s Titenbondem ti věřím, a určitě někdo zaručí že se to tak dodrží, překládání, kontejnery stojej taky v přístavu, pak se to vykládá zase se to veze v autech, já to do konstručně namáhanech věcí používat určo nebudu;) ale na druhou stranu proč kupovat lepidlo z USA když tady máme dost kavlitních, nevím jestli se to tady řešilo, pevnostně Tit. nijak nevyniká, jde jen o jeho brousitolnost a žlutou barvu:)
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Dubová skříňka

Příspěvek od Petr »

Ahoj Zdeňku,
Taky jsem se těšil, až si koupim novy foták abych mohl natáčet lepší videa a když jsem ho pak koupil parkrát něco natočil, tak jsem zjistil, že s tím zvukem budu muset taky něco udělat. Pak jsem zjistil, že můj notebook nezvládá střih videa bude to chtít stativ atd.. a tak se nemůžu hnout z místa. Rád bych taky začal dávat videa pravidelně, ale to bych do toho musel vrazit aspon 20 tis. a to je teď bohužel nereálné.
Tady je něco pro zasmátí :mrgreen: Tohle je moje první video co jsem natočil s novým foťákem, ale nikdy jsem ho nezveřejnil. Mluvil jsem bez přípravy a tak to podle toho taky vypadá. Mám tam hrozný pupek a celkově to je katastrofa:
https://goo.gl/photos/svdTaKYLcmXaBYZC6
ピーター 大工
hylopetes
Příspěvky: 221
Registrován: 23 čer 2014, 11:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dubová skříňka

Příspěvek od hylopetes »

Petr píše:Ahoj Zdeňku,
Taky jsem se těšil, až si koupim novy foták abych mohl natáčet lepší videa a když jsem ho pak koupil parkrát něco natočil, tak jsem zjistil, že s tím zvukem budu muset taky něco udělat. Pak jsem zjistil, že můj notebook nezvládá střih videa bude to chtít stativ atd.. a tak se nemůžu hnout z místa. Rád bych taky začal dávat videa pravidelně, ale to bych do toho musel vrazit aspon 20 tis. a to je teď bohužel nereálné.
Tady je něco pro zasmátí :mrgreen: Tohle je moje první video co jsem natočil s novým foťákem, ale nikdy jsem ho nezveřejnil. Mluvil jsem bez přípravy a tak to podle toho taky vypadá. Mám tam hrozný pupek a celkově to je katastrofa:
https://goo.gl/photos/svdTaKYLcmXaBYZC6
Vyslovnost perfekt. Kdyby sis to pripravil predem, tak by to bylo super. Sum tam je, ale tohle by Audacity zvladlo (bez nutnosti investovat). No a pupek :) Uz jsi tatka, uz to bude jen horsi ;)
Pepan
Příspěvky: 288
Registrován: 13 pro 2015, 18:18
Bydliště: Praha-Západ

Re: Dubová skříňka

Příspěvek od Pepan »

Mari: No on ten Titebond je asi jedidný s atestem na potraviny, takže na prkýnka mě nic jiného nezbývá.

Petr: Pupek. :) Viděl jsi někdy US videa? Tam mají někteří i metrák navíc a nic neřeší. Točí. Spíš bych si dal pozor na ty ruce v kapsách. Řeč těla je ve filmu důležitější než co říkáš.
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Dubová skříňka

Příspěvek od mari_001 »

Super:) nerozumím ani slovo :D hoodně přidat světla, s tím jsem já bojoval, dvě zářivky a dva halogeny a už je to lepší:)
Jinak jedinej scénář jsem měl na Promo video jinak to jedu z patra a možná, proto se tak zakoktávám a je to na překážku, další video snad zvládnu po pedagogické stránce lépe ;)Doufám že začnou točit další lidé :)
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů