Dubová skříňka

Zde je prostor pro ukázky vašich prací. Prosím fotografie vkládejte max 530 px široké (72dpi).
Pepan
Příspěvky: 288
Registrován: 13 pro 2015, 18:18
Bydliště: Praha-Západ

Re: Dubová skříňka

Příspěvek od Pepan »

Halogeny mají špatnou barvu světla. Přidej zářivky a kup světelný objektiv. Najmi zvukaře, kameramana, kameru na stedycam, aby se neklepala, sepiš scénář, prodej hoblovku a kup čtecí zařízení. :lol:
Hans
Příspěvky: 961
Registrován: 30 dub 2013, 16:12

Re: Dubová skříňka

Příspěvek od Hans »

Ahoj Petře,

já si myslim že Tvoje angličtina není awful a rozhodně bych se za ni neomlouval. Řekl bych že je tak akorát aby rodilýho mluvčího nerozčilovala a zároveň aby jí rozuměl i nerodilý nemluvčí ze střední Evropy :-) A ruce v kapsách bych teď neřešil, to se časem upraví samo. Vždyť ti lidi na to nekoukají jako na světovej biják, koukaj na to aby se něco dozvěděli, ne aby řešili něčí zanedbatelenj pupek.

Honza
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Dubová skříňka

Příspěvek od Petr »

No panové to jste mi udělali radost, že to snad dám i na youtube. :mrgreen: Ale opravdu. Jsem rád, že jste to uplně neodepsali. Já vím ty ruce v kapsách jsou spatné, ale v tu chvíli jsem nevěděl ani co dělám a soustředil se hlavně na to, abych ze sebe něco vykoktal. Jak ríkám byl to jenom první pokus a kdo to zkusil, tak mi jistě dá za pravdu, že to není nic jednoduchého. Částečne si člověk připadá jako pako, že mluví nahlas v garáži když tam nikdo jiný není, chce to prostě zkoušet a ono to časem pujde. Ale to vybavení to je prostě problém když jsou jiné výdaje. A na ten pupek si asi fakt musím začít zvyket, ono to ani jinak při dojídání po dvou dětech nejde a to jsem vám ještě nepsal, že v létě ze mě bude "trojtáta" takže to se pak nevlezu ani do záběru. :mrgreen: :lol:
ピーター 大工
Pepan
Příspěvky: 288
Registrován: 13 pro 2015, 18:18
Bydliště: Praha-Západ

Re: Dubová skříňka

Příspěvek od Pepan »

Pořád jsi natom líp než já. Na mě když se namíří objektiv čehokoliv, tak ztuhnu jak myš před kočkou a dělám, že tam nejsem. :)

Jestli z tebe bude trojtáta, tak buď v klidu. Já už jsem a ne že bych přibíral, ale spíš plešatím. Dvě děti jsou v pohodě, tři už jsou gang. :roll:
stefanos689
Příspěvky: 123
Registrován: 19 pro 2013, 22:46
Bydliště: Lednice (okr. Breclav)

Re: Dubová skříňka

Příspěvek od stefanos689 »

Tak s tim gangem to muzu podepsat. Mas se na co tesit:)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů