Dřevěné umyvadlo

Zde je prostor pro ukázky vašich prací. Prosím fotografie vkládejte max 530 px široké (72dpi).
pepasek79
Příspěvky: 46
Registrován: 27 zář 2014, 07:14
Bydliště: Turnov

Dřevěné umyvadlo

Příspěvek od pepasek79 »

A ještě něco málo pro inspiraci,kdyby jste chtěli udělat radost svému protějšku,leč toto umyvadlo z končilo v Rakousku :D
Přílohy
DSC06960.JPG
DSC06960.JPG (141.87 KiB) Zobrazeno 27284 x
Hans
Příspěvky: 961
Registrován: 30 dub 2013, 16:12

Re: Dřevěné umyvadlo

Příspěvek od Hans »

No pěkný, Pepo! :-) Čím jsi to ošetřil, vydrží to běžný používání? Jak často se to plánuje obnovovat?

Jo a co je to za dřevo? Z té fotky si nejsem jistej.

Honza
pepasek79
Příspěvky: 46
Registrován: 27 zář 2014, 07:14
Bydliště: Turnov

Re: Dřevěné umyvadlo

Příspěvek od pepasek79 »

Ahoj Honzo
tak jako materiál jsem použil buk,je to přimořeno a jako vrchní jsem použil Top olejový lak od Osma-má oblíbená značka. Bylo to děláno ve chvíli,kdy jsem se nudil a z toho,co bylo zrovna po ruce,ale umyvadlo funguje už rok a povrchovka stále drží (tedy co mám info od uživatelů).

Jediná nevýhoda tohoto umyvadla je ta,že nemělo "špunt",ale kdo ho v dnešní době používá. Jinak syfon byl nerez,dělaný na zakázku-za opravdu směšný peníz,takže výdělek byl velmi uspokojivý.

Teď mám v jednání výrobu sprchového koutu v americkém ořechu,tak uvidíme
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevěné umyvadlo

Příspěvek od Roman »

No jestli jsi tohle prodal za slusny peniz do Rakouska,tak takovy zakazniky bych chtel,takovou bateri si muze dat k drevenemu unyvadlu jenom trotl.Ja mam rozdelany tohle,bohuzel nemam cas,stavim roubenku,tak to je jeden davno vymysleny projekt.
Naposledy upravil(a) Roman dne 17 úno 2017, 22:59, celkem upraveno 1 x.
pepasek79
Příspěvky: 46
Registrován: 27 zář 2014, 07:14
Bydliště: Turnov

Re: Dřevěné umyvadlo

Příspěvek od pepasek79 »

no vybírali jsme ze spousty baterií,ale tahle k tomu prostě sedla nejlíp a zákazníkovy se tenhle retro styl líbil-náš zákazník náš pán a neuděláš s tím nic.

Teď mu budem ještě vyrábět schodnice z Merbau,takže se mu práce asi líbila
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevěné umyvadlo

Příspěvek od Roman »

Jak rikas,zakaznik nas pan.Tak to budou hodne drahy schody.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Dřevěné umyvadlo

Příspěvek od werdio »

Pekny :-).. Jaky presne pls jsi použil ten lak? Jinak je fakt ze ta baterie je k tomu paradnimu umyvadlu úplne mimo..med/ mosaz by sedla vic...popr.modernu v chromu
PavelSoukup
Příspěvky: 1
Registrován: 09 úno 2017, 13:17

Re: Dřevěné umyvadlo

Příspěvek od PavelSoukup »

Já právě také přemýšlím, že bych si pořídil dřevěné umyvadlo. Zrovna jsem si postavil roubenku a nově si ji zařizuju a umyvadlo ze dřevě mě úplně nadchlo. Hledal jsem nějakou inspiraci na na http://homezin.cz/media/13-drevenych-um ... u-navstevu jsem našel fakt stylový umyvadla jedna báseň, takže přemýšlím, že bych dal poptávku u pár truhlářů, za kolik by byli schopní taková umyvadla udělat. Netušíte tak orientačně?
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Dřevěné umyvadlo

Příspěvek od werdio »

Orientacne 0-milion, konkretni model?
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevěné umyvadlo

Příspěvek od Roman »

To je těžký,když máte na roubenku nemůžete šetřit na umyvadýlku.Záleží na provedení,ty věci co jsou na obrázku jsou spíš umělecké věci a to nikdo nebude dělat za pár kaček.Taky záleží na materiálu,tady z našich dřevin přichází v úvahu modřín,dub myslím nebo nějaké ovocné dřevo.Do 10tis vám určitě někdo umyvadlo vyrobí.Já jeden prototyp vyrobil a 5tis se bohužel lidem zdálo hrozně moc,tak jsem ho dal kamarádovi.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů