schodiště

Zde je prostor pro ukázky vašich prací. Prosím fotografie vkládejte max 530 px široké (72dpi).
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: schodiště

Příspěvek od truvan »

No dělal bych to jinak.
Míru zdar
práci čest
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: schodiště

Příspěvek od Petr »

Ahoj,
to od tebe neni moc pekné truvane, když už maš jiný názor a je to podle tebe jednoduchá věc
(což si já nemyslím pokud nemáš k dispozici soustruh) tak by jsi nás mohl seznámit všechny s tím
tvým "jiným" řešením. :idea: Určitě by to zajímalo všechny čtenáře blogu.
ピーター 大工
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: schodiště

Příspěvek od mari_001 »

Dekuji Petre,
Ja se priznam se, soustruh mam, ale nevim proc jsem ho nepouzil, asi jsem si vymyslel ze to chci frezovat jako na tom videu a ta myslenkas frezovanim me nepustila ikdyz to neslo:/ tosem ale v.l, priste....
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: schodiště

Příspěvek od truvan »

ale Petře,
dyk já ještě nekončím ;) nevýš co je dramatická pauza??
muj názor je jasný,budto elegantní řešení jako tady nahodil Tim(což jde udělat srandovně bez soustruhu a moc se mi líbí.a nebo když nemám soustruh jako že já nemám,a takovéhle šprdlení jsem už taky dával na schody,:tak zkrátka sem nahobloval hranolky vykrátil a zavez soustružníkovy a on mi to stočil,ale jak říkám když má někdo furu času,tak at podlahu klidně meje zubním kartáčkem,nejsem z těch co si něco jiného myslí a něco jiného říká.
Míru zdar
práci čest
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: schodiště

Příspěvek od mari_001 »

:D super reseni jak to udelat->dat to nekomu jinemu:) no kdyz nebudu pocitat hoblovani a zakracovani spurucli
(cuz bych dělal stejně),tak mi to se stelovanim trvalo 2,5hodiny, me to prislo rychlejsi a presnejsi nez soustruh proto jsem ho asi vyradil z mohnosti. Zakaznikoj se to hrozne libilo takze ja jsem spokojen.
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: schodiště

Příspěvek od truvan »

a to je oč běží,>být spokojen :)

tak nějak mě život naučil že všechno nemusím dělat sám a na něco jsou přeci jen lepší odborníci,kteří se danou věcí zabývají mají problematiku zmáknutou a mají odpovídající vybavení(i když jsem velkej bastlíř:)
A to nevztahuj na sebe:) protože jsem si všimnul že máš taky sklony ke vztahovačnosti jako já ;)
o 2,5 hodinách silně pochybuju,jestli si všechny ty přípravky musel vyrábět(vrání děr,ojíždění kulatou frézou,krácení kolíků,lepení, začištění-myslím si že mě trošku taháš za fusekli ;)
Míru zdar
práci čest
Brehowicz
Příspěvky: 22
Registrován: 30 zář 2015, 21:45

Re: schodiště

Příspěvek od Brehowicz »

Jedete po sobě jak slepice po flusu :mrgreen:
Na to by nestačil ani obyč soustruh na dřevo,bez kopírky bech to točit nechtěl ani ve snu.
Ale s tim frézovaním bych to neviděl vubec špatně,budu to muset skusit.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 71 hostů