Konferenční stolek -Tůje

Zde je prostor pro ukázky vašich prací. Prosím fotografie vkládejte max 530 px široké (72dpi).
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Konferenční stolek -Tůje

Příspěvek od truvan »

krásný příklad toho
že když ,,DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ NIKDY TO NENÍ TOTÉŽ,,
zvláště když se k tomu přidá absolutní nerespektování dřeva(přerušení průběhu let necitlivým frézováním přes leta) :shock:
file.php.jpg
Míru zdar
práci čest
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Konferenční stolek -Tůje

Příspěvek od werdio »

nechtě , ale musim souhlasit...viz.oku neladící levá strana resp.zrcadlový efekt a ta vykrojení nerespektující léta - střih
Chápu že levá strana je poněkud fádní, ale ...
Osobně bych se držel v tomhle případě kontury kůry a odsazení (vyfrézovaný falc) tak 2 cm max..otázka je, co by sklenář uměl vyříznout...jemný obliny
PS:nechtěl jsem to zmiňovat, bo mě ta vlastní kritika už leze krkem :-)
Naposledy upravil(a) werdio dne 16 led 2016, 15:54, celkem upraveno 1 x.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Konferenční stolek -Tůje

Příspěvek od werdio »

souhlas a + zmiňovaný zrcadlový efekt
file.jpg
file.jpg (135.12 KiB) Zobrazeno 9913 x
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Konferenční stolek -Tůje

Příspěvek od truvan »

No ono lidí co uměj jenom lízt do prdele,naoko pochlebovat a jen se otočíš tak dělat opičky
naseru plnej pytel,ale přítele kterej Ti řekne upřimně klidně i nepříjmné věci abys pohledal ;)
Míru zdar
práci čest
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Konferenční stolek -Tůje

Příspěvek od werdio »

máš recht, no..já tedy na klávesnici(snad) umim diplomaticky kritizovat ale v reálu nejdu pro ostrý slovo daleko :-D Zrovna včera jsem byl na otevíračce bistra..no, spatláno tisíc stylů, barevně nic neladilo, odfláknuto co šlo...tak jsem promluvil jak Polreich, koukali na mě, a že je to tak ok, že to stačí...
Dal jsem panáka a šel do prdele :-D
Jak řikám, jsem diplomat..
PS: to samé ale platí pro vlastní úlety...nešetřim se :-D
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Konferenční stolek -Tůje

Příspěvek od mari_001 »

Moc děkuji za kritiku ;)
to co jste označili tak jsem si toho vědom,ta nějvětší prohlubeň je moje velikánská bota... byl tam suk a chtěl jsme ho schovat pod sklo aby byl vidět, bohužel jsem si neuvědomil že když budu frézovat tak ho odfrézuju pryč, neodhadl jsem uhel suku a nemyslel jsem že je tak na ležato, a když jsem tenhle oblouk odfrézoval tak suk nebyl.
Právě proto sem ty výrobky dávám (dáváme) abych na to měl více názorů. A proto děkuji za upozornění. Zkusil jsem to a vím že to příště budu dělat úplně jinak:) to zvlnění na konci jsem právě respektoval léta, dělal jsme u toho kompromisy jít po letech nebo kolem kůry a vyšlo z toho toto:) A bylo mi líto kusu dřeva tak jsem to tak nechal. Nevěděl jsem ani jak to bude vypadat a ani jak se s tím sklenář popere. Zase jsem o něco chytřejší :)
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Konferenční stolek -Tůje

Příspěvek od werdio »

já bych taky udělal x věcí teď jinak...co kus, to se učim
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: Konferenční stolek -Tůje

Příspěvek od Tim »

Ahojky ,
tak se taky přidám už jsem tu dával fotky jak dělám kuchyňku z masivu přesně podle zákazníka co si poví to udělám.Tak jsem mu dělal podle požadavku jakési úpravy aby mohl použít v té kuchyni porcelánové staré umyvadlo na nohách.Nohy nízké umyvadlo křivé ale snažil jsem se abych aspoň to co dělám bylo řemesnicky uděláno ,montáž opět prováděl sám./Navrtal odpad.../ale v celé kuchyni milion stylů materiálů .Takže i tak někdy vypadá práce a pokud jsem ji chtěl tak jsem se přizpůsobil a snažím se aspoň řemeslně to udělat abych se za to nemusel stydět.Do teď nevím jak bude celá kuchyně vypadat a neví to ani zákazník....

tim
Přílohy
IMG_0869.JPG
IMG_0869.JPG (63.75 KiB) Zobrazeno 9878 x
IMG_0870.JPG
IMG_0870.JPG (65.2 KiB) Zobrazeno 9878 x
IMG_0893.JPG
IMG_0893.JPG (63.97 KiB) Zobrazeno 9878 x
IMG_0895.JPG
IMG_0895.JPG (77.75 KiB) Zobrazeno 9878 x
IMG_0897.JPG
IMG_0897.JPG (54.39 KiB) Zobrazeno 9878 x
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Konferenční stolek -Tůje

Příspěvek od werdio »

poctivá práce...kuchyň se mi líbí moc, vč, moderních prvků..já jsem pro..tradiční vzhled + moderna..když se to sladí ze dvou stylů, tak to funguje si myslim za sebe...dobrá práce!
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: Konferenční stolek -Tůje

Příspěvek od Tim »

Ahojky ,díky mně se na tom některý kombinace nelíběji ale každej jsme nějakej.
mám Dotaz už jsem psal,že si zákazník sehnal na povrchovku BRIVAX na dvířkách a korpusech je to super ale natřel s tím pracovní desku co jsem mu natřel top olejem od osma a když na to přijde voda nebo jar tak to dělá hrozný fleky který nejdou ani vykartáčovat.Můj názor je ten,že tam měl nechat jenom ten top osmo,co vy na to.Deska natřená jenom osmem je v pohodě.naštěstí to zatím udělal jen na tý liště u umyvadla. Díky
Tim
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů