přestavba kuchyně a koupelny

Zde je prostor pro ukázky vašich prací. Prosím fotografie vkládejte max 530 px široké (72dpi).
Odpovědět
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

přestavba kuchyně a koupelny

Příspěvek od Tim »

ahojky kolegové,

tak jsem dokončil jednu přestavbu ve starém domě,požadavkem bylo v pokoji kde kdysi býval pokoj s kuchyňkou a vestavěnou malou vanou udělat koupelnu se sprchovým koutem,bojlerem,vestavěným wc,umyvadlem,místem na pračku věšákem vytápěným žebříkem na sušení ručníků.jelikož koupelna nemá okno jsou zde dva odtahové ventilátory jeden pro sprchu ovládáný přes hydrostat a druhý na wc ovládaný tlačítkem s doběhem.v prostoru se muselo využít stávajícího odpadu a přívodu vody ostatní rozvody se nesměly zasekávat a proto jsem použil předsazenou stěnu z kvh hranolů 60x40mm spojováno na tesařský kreg a podlaha byla vyvýšená v koupelně pro zakrytí odpadů a rozvodů vody opět kvh 40x200mm
položená podlaha osb deska 2x15mm pd do kříže.opláštění stěn osb 8mm a na tom sádrokarton a obklady.Strop palubkový.V prostoru kuchyně se musel udělat na stopě rošt a opět byly použity palubky jelikož bylo třeba zakrýt kabel ke stropnímu světlu a strop byl propadley o pět centimetrů.
myslím,že by to mohlo být inspirací pro někoho kdo zatím váhá použít dřevo při takové úpravě.
je to jednoduchý,variabilní a v podstatě ihned k užívání.

foto je na tomhle odkazu https://youtu.be/oF1IgymEoz8
tim
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: přestavba kuchyně a koupelny

Příspěvek od truvan »

PĚKNĚ SI DO TOHO ŠEL,MÁŠ TAM HROMADU DOBREJCH VYCHTÁVEK,DÍKY ZA SDÍLENÍ,INSPIROVALO MĚ TO :)
Míru zdar
práci čest
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů