Šablona na kuchyňské desky Festool APS 900

Vše co se týká truhlářského řemesla.
Odpovědět
zdenek305
Příspěvky: 12
Registrován: 27 čer 2016, 14:49

Šablona na kuchyňské desky Festool APS 900

Příspěvek od zdenek305 »

Zdravím, chtěl bych se zeptat, vlastní tu někdo šablonu na spoje kuchyňských desek od Festoolu APS 900? Rád bych věděl, jestli na ní jdou dělat libovolné míry kuchyňské desky - když bych třeba potřeboval mít desku např. 684 mm širokou, tak jestli to s touhle šablonou bez problému vyfrézuju ten spoj? Nevidím na ní totiž žádné zarážky s mírami kuchyňských desek, jako bývají na ostatních šablonách (třeba pro šířky 600, 620, 650, 700 atd. tam v té šabloně jsou díry pro čepy, u kterých je napsaná daná míra desky), je tam jen několik otvorů pro čepy, abych si díky nim mohl zafixovat kolmost šablony na desce. Tak by mne zajímalo, jestli to chápu dobře a lze s ní vyfrézovat ten spoj na jakékoliv šířce pracovní desky? Zvažuji právě, že bych si ji pořídil - měl jsem totiž předtím šablonu od Habilis Tools pro desky až do šířky 900 ale musel jsem ji po jedné kuchyňské desce vrátit, protože to byla fakt katastrofa ta šablona. Nevím, jestli jsem dostal třeba jen nějaký špatný kus, ale spoj po vyfrézování vůbec nepasoval, díry pro čepy měly někde velkou vůli a do některých děr nešly vůbec zastrčit - zkrátka byla prostě nepoužitelná a nešlo s ní dělat..
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti