jakou stolní pilu

Vše co se týká truhlářského řemesla.
Odpovědět
ivoch
Příspěvky: 196
Registrován: 20 srp 2018, 10:11

Re: jakou stolní pilu

Příspěvek od ivoch »

No zrovna o DeWalt DW745 říct, že je plasťák je asi stejný srovnání, jako říkat třeba o Škodovce, že je stejná jako Trabant - vždyť má taky motor a 4 kola, že? Zrovna na tom DeWaltu je plastový jen zakrytování a ukončení madel. DW745 lze sehnat lehce přes 14 tisíc, takže cena úplně jinde a pro jiné lidi, oproti 40-60 tisícům... To je úplně jiná a nesrovnatelná kategorie.
Hans
Příspěvky: 961
Registrován: 30 dub 2013, 16:12

Re: jakou stolní pilu

Příspěvek od Hans »

Klíďo, když chceš... vždyť mně je to buřt :-)

Hans
miple
Příspěvky: 26
Registrován: 11 pro 2016, 20:26

Re: jakou stolní pilu

Příspěvek od miple »

Pepan píše:Petr: Super recenze. Zase jsi mi zkomplikoval výběr, mám vyhlédnutou Bosch GTS 10 XC. :D
Ahoj. No tak to jsme na tom stejně. Už jsem zavrhl bastlení samo domo. Na základě odkazu na recenzi jsem pevně rozhodnut pro toho DeWalt 745. Vlastně byl. Teď jsem shlédnul recenzi na tu bosch gts 10 xc professional a je po rozhodování. Ale ta cena. Teď zvážit zda plynulý rozběh, posuvný stůl, celková konstrukce stojí za ten rozdíl. U toho dewalta se mi nelíbí ten rázový rozběh. Jak jsi to nakonec rozlouskl? Dík Michal
Martin Hefner
Příspěvky: 13
Registrován: 06 zář 2018, 06:30

Re: jakou stolní pilu

Příspěvek od Martin Hefner »

Ahojte, co makita 2704? Taky jsem rozvazoval jestli dewalt nebo makita. Mam ji sice jen pul roku ale zatim spokojenost. Myslim s pilou jako takovou, voditka jsem nahradil incrou a usadil ji do stolu. Co se tyce vykonu tak v poho staci na hobby pouziti. Hranol jsem nejhrubsi rezal smrk 80 a sparovku buk 40. Oboji v pohode. Kotouc jsem nahradil cmt a ten makitacky mam na hrube rezani.
pavel345
Příspěvky: 10
Registrován: 22 říj 2016, 19:13

Re: jakou stolní pilu

Příspěvek od pavel345 »

A co DeWALT DWE7491? Ten má větší stůl. Já se právě rozhoduji mezi ním a pak mezi DeWalt DW745. Vyplatí se podle vás ten dražší? Díky
miple
Příspěvky: 26
Registrován: 11 pro 2016, 20:26

Re: jakou stolní pilu

Příspěvek od miple »

pavel345 píše:A co DeWALT DWE7491? Ten má větší stůl. Já se právě rozhoduji mezi ním a pak mezi DeWalt DW745. Vyplatí se podle vás ten dražší? Díky
Taky jsem se na něj díval. Teď se také rozhodují jakou pilu. Pokud levnější, tak dw745. Pokud tu dražší, tak půjdu do
bosch gts 10 xc professional. Zdá se mi lépe vychytaná. Navíc má plynulý rozběh, kdežto dw ne, nevím proč u té dražší toto neudělali.
ivoch
Příspěvky: 196
Registrován: 20 srp 2018, 10:11

Re: jakou stolní pilu

Příspěvek od ivoch »

miple: Jaký plynulý rozběh máš na myli? Myslíš omezovač rozběhového proudu?
miple
Příspěvky: 26
Registrován: 11 pro 2016, 20:26

Re: jakou stolní pilu

Příspěvek od miple »

ivoch píše:miple: Jaký plynulý rozběh máš na myli? Myslíš omezovač rozběhového proudu?
Ano. Nevěděl jsem přesně jak to definovat.
Jiří
Příspěvky: 54
Registrován: 11 lis 2016, 11:18
Bydliště: Vraclávek

Re: jakou stolní pilu

Příspěvek od Jiří »

BOSCH GTS 10 XC - něco se dá ušetřit při nákupu v Německu.
https://www.baumarkteu.de/bosch-gts-10- ... 0400-21844
Cena za dopravu zde
https://www.baumarkteu.de/versandkosten
ivoch
Příspěvky: 196
Registrován: 20 srp 2018, 10:11

Re: jakou stolní pilu

Příspěvek od ivoch »

miple: No DeWalt má 1850W a Bosch 2100W. Upřímně - nemyslím si, že by to mělo vyhazovat pojistky, pokud máš v cajku elektriku. Jiný přínos v tom nevidím.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 7 hostů