jak spojit kostru k domku na nářadí

Vše co se týká tesařského řemesla.
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

jak spojit kostru k domku na nářadí

Příspěvek od Roman »

Chtěl bych postavit zahradní domek na nářadí.Kostra z trámků 10 krát 10,zdi z osb desek.Poradí někdo jakým způsobem tuto kostru pospojovat.
Uživatelský avatar
Martin
Příspěvky: 396
Registrován: 16 bře 2009, 10:57
Bydliště: Trutnov

Re: jak spojit kostru k domku na nářadí

Příspěvek od Martin »

Zkus poslat naskenovaný obrázek od ruky jak si to představuješ ;) Super inspirace http://lucasjfowler.com/Other_Work.php
Morčez!
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: jak spojit kostru k domku na nářadí

Příspěvek od Roman »

Tak to je mazec,nádhera.To bych chtěl dělat.Já jen letos s chalupářem roubení,firma chtěla 100 litrů.Nikdy jsem to nedělal.Je to ze starých trámů,co sehnal ze staré stodoly a 6 trámů jsem mu řezal já na pile.Fotka v příloze.
Přílohy
roubeni2.jpg
roubeni2.jpg (61.42 KiB) Zobrazeno 45746 x
Naposledy upravil(a) Anonymous dne 09 led 2010, 23:55, celkem upraveno 3 x.
Důvod: Změněna velikost fotografie administrátorem, kvůli velké šířce, která rozhodila grafiku stránek. Max. šířku obrázků prosím dodržujte 550px.
Uživatelský avatar
Martin
Příspěvky: 396
Registrován: 16 bře 2009, 10:57
Bydliště: Trutnov

Re: jak spojit kostru k domku na nářadí

Příspěvek od Martin »

Kdydys o někom věděl,kdo takovou krásu bude chtít mít doma a zaplatí to, jdu do toho s Tebou :!:
Morčez!
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: jak spojit kostru k domku na nářadí

Příspěvek od Roman »

To by nebylo špatné,scháním někoho na spolupráci :DBrigádníci se mi nějací taky hlásí. Mám tady takovou stodolu-viz.příloha,kde jsou celkem slušné prostory-dělal jsem novou el.přípojku,vodu.Dílna zatím jen provizorní,světla,malá hoblovka 20,malá stojanovka a náký ruční nářadí co potřebuju na houpačky.No není to ještě moje,je to mýho dědy :oops: je pěkně hladovej,ale už to nepustím.Trošku problémy z příjezdovkou,ale co je dnes bez problémů.Myslel jsem připravovat stavebnice roubenek,zastřešení aut,pergoly.Zatím se ještě staví,ted tady v Janovicích stavěli 2 roubenky.Jak to bude dál,tod ve hvězdách.

kontakt na mně:
Sapák Roman,36 let,Jívka 21
tel:774136121
Přílohy
hacyenda2.jpg
hacyenda2.jpg (37.24 KiB) Zobrazeno 45755 x
Naposledy upravil(a) Anonymous dne 09 led 2010, 23:54, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Změněna velikost fotografie administrátorem, kvůli velké šířce, která rozhodila grafiku stránek. Max. šířku obrázků prosím dodržujte 550px.
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: jak spojit kostru k domku na nářadí

Příspěvek od Roman »

Takže posílám obrázek kostry domečku,co jsem vytvořil ve 3d.Nevím jakým způsobem spojují trámečky,nechci vymýšlet vymyšlené.Posílají mi dost poptávek na domečky na nářadí a dost se ptají na domečky pro děti.Takže kostra z trámečků,stěny z osb desek,perlinka a omítka.Snad by to bylo koukatelný a funkční. ;)
Přílohy
chatka.jpg
chatka.jpg (24.64 KiB) Zobrazeno 45706 x
Uživatelský avatar
Martin
Příspěvky: 396
Registrován: 16 bře 2009, 10:57
Bydliště: Trutnov

Re: jak spojit kostru k domku na nářadí

Příspěvek od Martin »

Petr dal moc pěkný odkaz na japonské spoje do kontaktů,tam si určitě vybereš.Jen ta perlinka a lepidlo na osb mi nějak nejde pod nos(asi osobní zaujatost :oops: ).Nevím,jen aby v tom domečku nebylo v létě horko a v zimě zima(v tom pro děti).Na daiku dojo to řeší hliněnou omazávkou na bambusový rošt,takže je to dřevo i s těmi spoji vidět.
Morčez!
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: jak spojit kostru k domku na nářadí

Příspěvek od Roman »

Ta hliněná omítka by mohla být zajímavá a pro děti obzvlášt.Původně ty domečky měli být celé ze slámy a hliněné omítky.Pro dětská hřiště-styl pána prstenů,ale nenašel jsem nikoho kdo by mi pomohl postavit prototyp.Myslím,že by to bylo hodně zajímavé. :roll:
Uživatelský avatar
Martin
Příspěvky: 396
Registrován: 16 bře 2009, 10:57
Bydliště: Trutnov

Re: jak spojit kostru k domku na nářadí

Příspěvek od Martin »

Vládneš alespoň trochu nějakou cizou řečou :D ?Jestli anglicky, tak na internetu je spousta krásných nápadů(vyhledávání:natural building).Jinak jsem právě založil sekci v přírodním stavění tady na fóru,kde bude možné se tomuhle tématu věnovat.Tak se podívej tam.
Morčez!
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: jak spojit kostru k domku na nářadí

Příspěvek od Roman »

Bohužel vládnu jen češtinou i tou si nejsem,kolikrát jistej :oops: Chtěl bych aspon trochu Angličtinu,ale nějak jsem se k tomu nedokopal,nevím jestli na to mám bunky. :roll:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti