Půjčovna nářadí

Vše ostatní, co se nehodí do zadaných témat.
Odpovědět
Hans
Příspěvky: 961
Registrován: 30 dub 2013, 16:12

Re: Půjčovna nářadí

Příspěvek od Hans »

Ahoj,

kdysi jsem si tam půjčoval Rotexe (bruska) a nebyl s tim žádnej problém. Co jsem tak slyšel, tak řemeslníci si tam půjčujou běžně a žádná potíž se ke mně nedonesla. Asi bych v tom neviděl problém, ale doporučuju si nářadí zavčasu rezervovat, aby na víkend bylo k mání.

Honza
JanB
Příspěvky: 450
Registrován: 05 črc 2012, 19:29
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Půjčovna nářadí

Příspěvek od JanB »

Nic jsem si tam sice nepůjčoval, ale nakupoval jsem tam. Je to zjevně dost velký a v Brně celkem známý obchod - neměl by být problém.
Jinak tyto půjčovny jsou skvělá věc, jezdím si tady do jedné půjčovat nářadí každou chvíli - bourací kladiva, vibrační pěch, pilu na dlažbu....kolem baráku je furt práce nad hlavu. A rozdíly...těžko říct - co bys chtěl kromě toho, aby nářadí bylo ve slušném stavu a půjčení nestálo majlant?
JanB
Příspěvky: 450
Registrován: 05 črc 2012, 19:29
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Půjčovna nářadí

Příspěvek od JanB »

Jo, s tou rezervací, to je dobrá poznámka, to je dobré mít na paměti.
radomil
Příspěvky: 109
Registrován: 03 lis 2015, 17:47

Re: Půjčovna nářadí

Příspěvek od radomil »

JanB píše:Nic jsem si tam sice nepůjčoval, ale nakupoval jsem tam. Je to zjevně dost velký a v Brně celkem známý obchod - neměl by být problém.
Jinak tyto půjčovny jsou skvělá věc, jezdím si tady do jedné půjčovat nářadí každou chvíli - bourací kladiva, vibrační pěch, pilu na dlažbu....kolem baráku je furt práce nad hlavu. A rozdíly...těžko říct - co bys chtěl kromě toho, aby nářadí bylo ve slušném stavu a půjčení nestálo majlant?
Pěkný je, že po mně chtěli kauci jen poprvé. Když viděli, že jsem v pořádku vrátil a nedal do zastavárny, už mi půjčují bez kauce ... ono pokaždé s sebou člověk 15tis v hotovosti nenosí na stavbu ... tak je to tedy u nás.
... kdybych jááá byl truhlááářem a měl jeho pííílu ...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti