Oblečení

Vše ostatní, co se nehodí do zadaných témat.
miru01
Příspěvky: 339
Registrován: 31 říj 2013, 12:05
Bydliště: Tábor

Re: Oblečení

Příspěvek od miru01 »

Protože jsem trochu přerostl, tak si kalhoty kupuji u probez Plzeň v prodloužené verzi, bavlněné zesílená kolena Cool trend verze.

(to tim: příspěvek u olepovačky nebyl myšlen jako útok na žádného živnostníka; nákup kvalitního drahého nářadí se samozřejmě rozpouští v čase a nikoliv v první zakázce)
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Oblečení

Příspěvek od truvan »

boty mám tyhlehttp://www.prabos.cz/s11534-julian-s1?l=2&gender=(dělaj to i jako polobotku,ale já mám radši vyšší)
nejlepší podrážka s největším útlumem co sem kdy měl(až budete mít problémy s křečovejma žílama pochopíte)
na léto se chystám vyměnit keen za toto(stejná supr utlumová podrážka)
http://www.prabos.cz/s14463-o1-marco-esd?l=2&gender=
pro mě je důležitá prodyšnost a útlum,ano oproti celokožené botě rozdíl v odolnosti proti prachu,ale s tím nemám problém profouknu je vzduchem a je to:)
Jinak souhlas s Timem(jak jinak že?:)
jinak boty pod 1000,imho nefungujou.
Moje volba Prabos(rád podporuju šikovné české firmy:)
před tím než boty začnu používat je stříknu impregnací(nedělám to primárně kvuli vodě ale kvuli prachu,pilinám :)
Míru zdar
práci čest
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečení

Příspěvek od Roman »

truvan píše:boty mám tyhlehttp://www.prabos.cz/s11534-julian-s1?l=2&gender=(dělaj to i jako polobotku,ale já mám radši vyšší)
nejlepší podrážka s největším útlumem co sem kdy měl(až budete mít problémy s křečovejma žílama pochopíte)
na léto se chystám vyměnit keen za toto(stejná supr utlumová podrážka)
http://www.prabos.cz/s14463-o1-marco-esd?l=2&gender=
pro mě je důležitá prodyšnost a útlum,ano oproti celokožené botě rozdíl v odolnosti proti prachu,ale s tím nemám problém profouknu je vzduchem a je to:)
Jinak souhlas s Timem(jak jinak že?:)
jinak boty pod 1000,imho nefungujou.
Moje volba Prabos(rád podporuju šikovné české firmy:)
před tím než boty začnu používat je stříknu impregnací(nedělám to primárně kvuli vodě ale kvuli prachu,pilinám :)
No za litr asi boty nebudou žádná hitparáda.Ten Prabos,dost na to nadávali.Já potřebuju boty na ven a nepromokavý,tam budou boty trpět o dost víc než v dílně.Potřebuju chodit v mokré trávě,překonat bahno a nějakou tu vodu.
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Oblečení

Příspěvek od truvan »

:D
že sem si radši nevrazil ruku do hoblovky :D :D :D
Míru zdar
práci čest
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečení

Příspěvek od Roman »

truvan píše::D
že sem si radši nevrazil ruku do hoblovky :D :D :D
To bude bolet.
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Oblečení

Příspěvek od truvan »

není to tak hrozný :) horší to je druhej den(mám kratší prostředníček L ruky-fréza)to sem kouzelník co??? :D
nějak sem přehlíd že scháníš boty na ven,tam ten Prabos co sem dával asi nefunguje ale vyráběj i boty pro armádu a hasiče tak to tam prošmejdi ten web-ale to není v té cenové hladině cos psal :?
za mě teda do sraček kůži ale s pogumovanou špičkou :ugeek:
Míru zdar
práci čest
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečení

Příspěvek od Roman »

truvan píše:není to tak hrozný :) horší to je druhej den(mám kratší prostředníček L ruky-fréza)to sem kouzelník co??? :D
nějak sem přehlíd že scháníš boty na ven,tam ten Prabos co sem dával asi nefunguje ale vyráběj i boty pro armádu a hasiče tak to tam prošmejdi ten web-ale to není v té cenové hladině cos psal :?
No prej každej pořádnej truhlář je bez prstu,já se těhle mašin hrozně bojím.Z cirgule mně naskakuje vždycky husí kůže.No já se snažím dělat tesařinu,takže se pohybuju venku a do dílny mám cestu prostě přez louku a Jzd,takže všude samá nástraha.Docela se mně líbí dole ty Pandy,našel jsem je za 15 stovek,ale i za 7.


http://pracovni-obuv.heureka.cz/obuv-to ... so-s3-src/
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Oblečení

Příspěvek od truvan »

joo jasně to chápu,ale já sem děsnej škobrta,já bych bez pogumovaný špice nechtěl(de tam ta kůže děsně do )!( a ta bota ze špičky chytá největší bordel imho ;)
Míru zdar
práci čest
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečení

Příspěvek od Roman »

truvan píše:joo jasně to chápu,ale já sem děsnej škobrta,já bych bez pogumovaný špice nechtěl(de tam ta kůže děsně do )!( a ta bota ze špičky chytá největší bordel imho ;)
No uvidíme,výběr jen z internetu je dost těžkej.Na Heurece pár recenzí je,ale dost málo na to,aby člověk něco koupil.
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: Oblečení

Příspěvek od Tim »

Ahoj

používám ty boty na foto,cena asi 1200,-,kožené ,kovová podrážka už mne mockrát zachránila na stavbě,kovová špička.Používám od té doby co jsem si zlomil nárt a všechny prsty na noze mimo palce.... :D Jsou docela lehký ,nosím je v dílně venku na zahradě v zimě do sněhu .Ráno v osum obuju a večer v šest zuju v letě i dýl.Vydržeji tak rok a půl někdy dýl záleží kdy je obuju prvně jestli v zimě a nebo v létě.Udržba pouze krém a sprey proti vlkosti.Jedna vada je a to za životnost tak desatery tkaničky mají špatná očka.Ty druhý mám do přírody to je už ale jiná třída.

tim
Přílohy
pracovní č.JPG
pracovní č.JPG (88.28 KiB) Zobrazeno 20233 x
pracovní j.JPG
pracovní j.JPG (98.89 KiB) Zobrazeno 20233 x
pracovní.JPG
pracovní.JPG (74.68 KiB) Zobrazeno 20233 x
do přírody 1.JPG
do přírody 1.JPG (93.48 KiB) Zobrazeno 20233 x
do přírody.JPG
do přírody.JPG (85.05 KiB) Zobrazeno 20233 x
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů