Tak radši ne

Vše ostatní, co se nehodí do zadaných témat.
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: Tak radši ne

Příspěvek od Tim »

Ahojky

pro Honzu přikládám foto frézky makita ,maximální spokojenost má několik základen všechno pěkně v kufru opravdu spokojenost.A díky za hodnocení.

pro pepana,truhlařina není žádná věda dělali a většinou ji dělaji obyčejní lidé ,je třeba používat selský rozum a naslouchat dřevu.
Ještě za komančů jsem dělal mistra odborného výcviku sice v jiném oboru ale dneska bych musel fackovat a za to by mne zavřeli.
jo dveře se samozřejmě dělaji i z lepeného dřeva.

pro truvana tak to mne to mrzí ,že jsem tě předběhnul taky bych si rád jednou přečetl nějaké delší tvoje povídání...Ale nemohl jsem to vydržet v práci jsem nad tím celý dopoledne myslel jak někdo může takhle zprasit řemeslo a ještě se tím chlubit.Tvých pár posledních slov to velice dobře popsalo já to takhle stručně neumím.Budou to asi ještě dozvuky ze školy kde jsem všechno vokecal.... :D

Tim
Přílohy
frézka.JPG
frézka.JPG (69.56 KiB) Zobrazeno 18235 x
kufr.JPG
kufr.JPG (64.36 KiB) Zobrazeno 18235 x
JanB
Příspěvky: 450
Registrován: 05 črc 2012, 19:29
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak radši ne

Příspěvek od JanB »

Díky za tu frézku, tuto znám, akorát jsem ji viděl ve variantě pouze s jednou základnou, jako jednoruční. Proto jsem si podle té základny ve videu myslel, že je to něco většího :-)
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Tak radši ne

Příspěvek od werdio »

jj...v kufru je toho dost :-) .. já to koupil za super cenu v obi,výprodej,holt , tam se prodávaj jiný značky, tak se toho chtěli zbavit cena 3.500 normál cca 4500 +
Jinak,mě osobně trochu vadí vypínač (umístnění), skoro pořád ho hledám :-D
Ale to je tím,že to nemám pořád v ruce,tak nejedu v automatu
Jinak za ty prachy vymakaná hračka včetně parádně dlouhýho kabelu :-)
Danny
Příspěvky: 98
Registrován: 23 bře 2015, 15:17

Re: Tak radši ne

Příspěvek od Danny »

Tak se k tomu videu taky vrátím. Mne to prvně vyrazilo dech a vyjádřit se k tomu by mi zabralo pár hodin komentáře. Time zhostil si se toho v celku jednoduše a víc to opravdu nemá cenu rozebírat. Ti co poznají, že to dřevo má víc jak 20 % vlhkosti vědí o čem je řeč a co udělal vrták při dlabání zámku s tou tenkou stěnou materiálu je věc další a výmluva na souček je úplně scestná. Je tam toho spousty nad čím se mi ježí chlupy na těle. Další věc je, co ty dveře udělají po zavěšení a kor teď v zimě. Tipuji , že zákazníkovi přinde něco divého už po prvním týdnu veselého užívání. :lol:
Danny
Danny
Příspěvky: 98
Registrován: 23 bře 2015, 15:17

Re: Tak radši ne

Příspěvek od Danny »

Tož se přidávám do party majitelů malé makity a jsem spokojen. Prvně když jsem jí vybalil, tak jsem si nebyl jist tou maličkou kleštinkou na osmičku stopku. Řekl jsem si, že to snad ani není možné aby to ustála. No a drží už přes rok a spolehlivě. :P
Danny
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: Tak radši ne

Příspěvek od Tim »

ahojky
tak ještě jeden odkaz https://youtu.be/tD4nCwG_03o
asi měl málo dřeva a hodně závěsů :D
výsledek trezorové okování interiérových dveří

je zajímavé co dokážou firmy prodat

tim
hylopetes
Příspěvky: 221
Registrován: 23 čer 2014, 11:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak radši ne

Příspěvek od hylopetes »

JanB> Tu mrnavou Makitu mam taky a slouzi mi jako spodni frezka. S vykonem jsem spokojena (nic zvlastniho po frezce nechci). Jedina vec, ze od motoru smerem k freze je vrtulka pro odfuk. Kdyz mam tuhle frezku vzhuru nohama a odtah dolu, tak se to bije. Nevim co za pristroj budes vyrabet, ale idealne aby to neslo proti gravitaci a radsi odsavani bokem.
JanB
Příspěvky: 450
Registrován: 05 črc 2012, 19:29
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak radši ne

Příspěvek od JanB »

No, chci si vyrobit podle Mathiase tu horizontální dlabačku. U těch skříněk, co dělám, potřebuju dlaby obvykle mezi 6 až 12 mm široké, v extrému do 16mm. Šla by tam samozřejmě nacpat kdejaká potvora, ale když nebude zavazet základna a rukojeti, bude to určitě lepší.
štefan
Příspěvky: 28
Registrován: 24 čer 2015, 08:50

Re: Tak radši ne

Příspěvek od štefan »

Tim píše:ahojky
tak ještě jeden odkaz https://youtu.be/tD4nCwG_03o
asi měl málo dřeva a hodně závěsů :D
výsledek trezorové okování interiérových dveří

je zajímavé co dokážou firmy prodat

tim
Kombinácia OSB dosky a rustikálneho kovania má svoj pôvab. A nazvať to Přírodní bydlení, to už radšej nekomentujem... :-)
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Tak radši ne

Příspěvek od truvan »

nedá mi to abych nereagoval
ten projekt "přírodní bydlení" sleduju a ten mládenec se mi moc líbí(víte jak to myslím)
osobně ho tedy neznám ale muj dojem z jeho počínání je ,že dobře ví co dělá,u práce přemýšlí a je velice šikovný po všech stránkách a má můj obrovský obdiv !!!!!!!
Míru zdar
práci čest
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů