Ocelový trojúhelník s příložníkem a stupnicí

Příspěvky k japonským pilám, dlátům, ručně kovaným nástrojům a podobně.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Ocelový trojúhelník s příložníkem a stupnicí

Příspěvek od werdio »

čau, nevíte kde u nás koupit? Na USA videích často k vidění..díky :-)
miru01
Příspěvky: 339
Registrován: 31 říj 2013, 12:05
Bydliště: Tábor

Re: Ocelový trojúhelník s příložníkem a stupnicí

Příspěvek od miru01 »

Ahoj, vepiš do google tesařský úhelník swanson a přepni na obrázky, našel jsem empire a vypadá stejně.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Ocelový trojúhelník s příložníkem a stupnicí

Příspěvek od werdio »

Jj..to je presne on:-)..dik!..jen skoda tech palcu..zkusim jeste pohledat nejakou evropskou mutaci:-)
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ocelový trojúhelník s příložníkem a stupnicí

Příspěvek od Petr »

Ahoj werdio,
ja mam nekolik let original swanson v metricke mire 25x25cm a nemuzu si ho vynachvalit. Pouzivam ho prakticky denne. Je opravdu super presny a kdyz jsem s nim meril sklon bocnic schodiste 33,5 st. tak mi potom digitalni uhlomer ukazal taky 33,5 st. takze se s nim da delat opravdu presna prace.
Uz mi i spadl ze 2 metru na betona je porad ok. Da se objednat na e-bay primo z USA ale vyjde te to s postovnym na cca 1050kc. Ja si ho privezl z UK taky za cca 900,-kc. Ale nelituju penez.
http://www.ebay.co.uk/itm/Swanson-Metri ... 4d2310f0db
http://www.ebay.co.uk/itm/Swanson-Alumi ... 5b0c9213de
Obrázek
O tom empire jsem nevedel a je fakt ze vypada stejne ale nemel jsem ho v ruce. Na amazonu jsem ale cetl anglicke komentare, ze nekteri si stezovali, ze neni presny a nekdo tam psal, ze ho musel bruskou dobrousit aby ukazoval presne pravy uhel tak nevim.
Kazdopadne ten swanson ma nekolik desitek let tradici a myslim, ze je to jako u hobliku vsechny vypadaji podobne a delaji podobnou praci, ale s nekteryma se delat neda. ;)
Uz se me rada lidi na nej ptala, tak ja ho snad budu muset sehnat a prodavat u nas, nebo fakt nevim. :lol:
ピーター 大工
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Ocelový trojúhelník s příložníkem a stupnicí

Příspěvek od werdio »

To jsem cekal ze si budu muset trojuhelnik koupit v usa:-)..me to vubec neprekvapuje, bo mam pocit ze u nas se obecne neda nic sehnat :-D...a to se netyka jen vercajku k truhlarine...
Ja delam prevazne v patina stylu..jak se zelezem tak drevem..a co je pripravku v usa na patinovani treba zeleza je u nas v Praze obyvatel..tady? prd! :-)
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Ocelový trojúhelník s příložníkem a stupnicí

Příspěvek od werdio »

Ted me napadlo..mlada je v australii na skole..tak by mozna uspela tam:-)..zitra ji poslu seznam..to zas bude reci:-)
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Ocelový trojúhelník s příložníkem a stupnicí

Příspěvek od mari_001 »

Hola hole, další věc co ušetří čas a člověka s tím určitě baví dělat, to musím mít :D, jak to je s poštovným když se toho objednává více? Já bych do něj šel taky, Petře fakt je tady nechceš prodávát ??:)
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
Hans
Příspěvky: 961
Registrován: 30 dub 2013, 16:12

Re: Ocelový trojúhelník s příložníkem a stupnicí

Příspěvek od Hans »

Já bych si s dovolením také vzal... dva :-)

Honza
HonzaV
Příspěvky: 16
Registrován: 10 bře 2014, 09:25

Re: Ocelový trojúhelník s příložníkem a stupnicí

Příspěvek od HonzaV »

Moc se mi to libi. Jeden by se mi taky hodil.

Honza.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Ocelový trojúhelník s příložníkem a stupnicí

Příspěvek od werdio »

Pockejte cca tyden co mi rekne mlada, kdyztak jich vezme vic...jinak bych taky vzal s vami...optimal z uk, at nam neprihodej clo, bastardi:-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů